Apie mus - EVET.LT
Krepšelis tuščias

Apie mus

Patikimas augintinių šeimininkų partneris

Evet.lt – elektroninė veterinarinių prekių parduotuvė ir kartu patikimas partneris augintinių šeimininkams. Parduotuvės pradžią paskatino vizija tokios elektroninės parduotuvės, kurioje būtų teikiamas holistinis požiūris į gyvūną ir jo gerovę.

Esame elektroninė parduotuvė, kurios 95% asortimento sudaro mūsų pačių tiesiogiai atstovaujami gamintojai. Tai suteikia galimybę kontroliuoti visą prekių tiekimo procesą iki galutinio vartotojo: nuo prekės užsakymo, gabenimo ir laikymo sąlygų iki pristatymo klientui į namus. Bendradarbiaudami tiesiogiai su gamintojais, patys tampame inovatyvių produktų ir sprendimų šaltiniu ir taip užtikriname naujovių sklaidą šiame sektoriuje.

Parduotuvėje parduodami saugūs, aukčiausios kokybės produktai nuo skanėsto iki apsaugos nuo parazitų. Didelis dėmesys yra skiriamas natūralios kilmės produktams, skirtiems tiek gyvūnų priežiūrai, mitybai, tiek ir apsaugai bei higienai. Siekiame padėti šeimininkams savo augintinius auginti sveikai.

Apie mus
Su mumis visuomet galite susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu info@evet.lt

EVET.LT atstovaujami gamintojai

Anju Beaute Paris

„Anju Beaute Paris“ istorija prasidėjo 1994m. Anjou mieste Prancūzijoje, kai šunų ir kačių mylėtojai bei veisėjai nusprendė susiburti ir sukurti geriausius ir draugiškiausius gyvūnų priežiūros produktus. Praėjus beveik 25 metams nuo įmonės įkūrimo, „Anju Beaute Paris“ kosmetika buvo pripažinta profesionaliu prekės ženklu daugiausiai naudojamu pačių šunų ir kačių augintojų-profesionalų parodose ir grožio salonuose. „Anju Beaute Paris“ laboratorija sukūrė išskirtines grožio ir priežiūros produktų receptūras remdamasi naujausiais kosmetologijos pasiekimais. Todėl produktai yra glaudaus bendradarbiavimo su biochemijos inžinieriais, veterinarais ir biokosmetikos specialistais rezultatas. Visi ingredientai yra draugiški aplinkai, biologiškai skaidūs, augalinės kilmės, dermatologiškai ištirti laboratorijoje. Jie prisitaiko prie gyvūno odos ir kailio. Produktų pakuotės yra perdirbamos.


Bayer Animal Health GmbH (Vokietija)

Bioveta

„Bioveta“ - čekų gamintojas, skaičiuojantis šimto metų patirtį veterinarinių vaistų ir vakcinų gamybos srityje: nuo smulkių iki produkcijos gyvūnų ir arklių.

Įmonė sparčiai žengia į priekį, jos gaminami produktai pripažįstami visame pasaulyje ir sudaro rimtą konkurenciją kitiems veterinarinės farmacijos milžinams. Šiuolaikinės technologijos ir pagarba gyvūnui – kertiniai Biovetos principai veterinarinių vaistų gamyboje.


Ceva Sante Animale

„Ceva Sante Animale“ - prancūzų kompanija, viena greičiausiai augančių veterinarinės farmacijos įmonių visame pasaulyje. Šiuo metu ji patenka į TOP10 veterinarinių produktų gamintojų sąrašą iš viso pasaulio. Kompanijos vizija siekia ženkliai toliau nei tik gyvūnų sveikata ir gerovė, veiklos ir kuriamų produktų varomoji jėga - inovacijos. Jos maksimaliai pritaikomos kuriamiems produktams visoms gyvūnų rūšims: smulkiems gyvūnams, paukščiams, kiaulėms, galvijams ir smulkiems atrajotojams.

Dopharma B. V. (Nyderlandai)

Dr. Clauder’s

Vokiečių gamintojas “Dr. Clauder’s” gamina aukščiausios kokybės maistą šunims ir katėms, papildus, dantų ir kailio priežiūros gaminius. Visa produkcija gaminama tik Vokietijoje. Nuolatinis domėjimasis savo srities naujovėmis ir bendradarbiavimas su mitybos ekspertais bei gyvūnų sveikatos specialistais leidžia sukurti inovatyvius produktus kartu užtikrinant aukščiausių kokybės standartų laikymąsi.

Hamiform

„Hamiform” yra inovatyvi prancūzų įmonė, kuri yra graužikų bei retų egzotinių naminių gyvūnėlių lyderis ir ekspertas daugiau nei 25 metus. Įmonė turi nuosavus graužikų ūkius. Visas procesas ūkiuose yra kontroliuojamas nuo veisimo, mitybos iki priežiūros. Žaliavos kruopščiai parenkamos, kad jas būtų galima naudoti kuo ekologiškiau. “Hamiform” komandos tikslas - gerinti gyvūnų gerovę. Kurdama kiekvieną naują produktą -  maistą, aksesuarus ar gardumynus - įmonė pasitelkia naujausius sprendimus. Gamintojas visada stengėsi išsiskirti iš savo rinkos, siūlydamas daugybę originalių gaminių, ypač pateikdami skanius pyragus primenančius patiekalus: makaronus ir sausainius šunims, kurių receptai buvo sukurti bendradarbiaujant su geriausiais Prancūzijos virtuvės šefais.

Heel Vet

“Heel Vet” – natūralios veterinarinės medicinos gamintojas iš Vokietijos. Kompanijos filosofija - gyvūnų sveikata iš sinergijos su gamta, kadangi įmonės gaminami medikamentai yra natūralios sudėties.
Kompanijos veikla yra nukreipta į natūralios medicinos veiksmingumo įrodymo didinimą moksliniais tyrimais. “Heel Vet” produktų veiksmingumą įrodo klinikiniai ir ikiklinikiniai tyrimai bei veterinarijos gydytojų patirtis, naudojant preparatus kasdieniame gydyme. „Heel Vet“ bendradarbiauja su Vokietijos veterinarijos gydytojais ieškant naujų gydymo būdų preparatais iš natūralių ingredientų. Įmonė taip pat bendradarbiauja su laboratorijomis ir universitetais visame pasaulyje, derindami įvairias skirtingas tyrimų platformas.

Intervet International B.V. (Nyderlandai)

Inuvet GmbH

Vokiečių įmonė “Inuvet GmbH” atstovauja naują požiūrį į natūralų naminių gyvūnų gydymo būdą ir pristato rinkai unikalios sudėties produktus. Jie gaminami iš aukščiausios kokybės natūralių ingredientų ir yra be cheminių priedų.
Produktų liniją sudaro ManukaLind produktai odos regeneracijai su manuka medumi, papildai kepenims, širdžiai, šlapimo takams, žarnynui, imunitetui, kailiui ir odai. ManukaLind produktuose naudojamas Manuka medus yra importuojamas iš Naujosios Zelandijos. Jis surenkamas iš Manuka krūmų žiedų ir yra žinomas bei vertinamas visame pasaulyje dėl savo naudingų savybių ir net devynis kartus didesnio baktericidinio poveikio už paprastą medų.

KNINE

KNINE tikslas – pasiūlyti 100% natūralų maistą 100% autentiškiems šunims (Real Food for Real Dogs). KNINE šunys yra aktyvūs, darbiniai ar sportiniai šunys, kurie sunaudoja daug energijos ir todėl turi specifinius mitybos poreikius. 

KNINE įsipareigojimai:

  • Natūralus maistas, be genetiškai modifikuotų organizmų (be GMO).
  • Aukščiausios kokybės švieži ingredientai sveikai ir subalansuotai mitybai.
  • Specialūs receptai visiems aktyvių šunų poreikiams.

Sukurta veterinarijos gydytojų ir patikrinta profesionalų.

Visus KNINE receptus palaiko veterinarijos mitybos specialistų komanda. Kiekvieną naują formulę išbando patyrę bendradarbiai, veisėjai, dresuotojai ir kiti šunų pasaulio profesionalai, kurie padeda kasdien augti ir kurti naujoves.

Pettric

Pro Nutrition Flatazor

Prancūzų maisto šunims ir katėms gamintojas “Pro Nutrition Flatazor“ į savo gaminamus produktus sudėjo visas žinias ir per 50 metų sukauptą patirtį. Produktų sudėtis yra papildyta probiotikais ir biologiškai aktyviais jūros ingredientais, naudojamas šaltas vitaminų įterpimo procesas, kuris išsaugo vitaminų maistinę vertę maiste.Regatta

Regatta – KIEKVIENAM NUOTYKIUI!