Maisto prenumerata

Augintinio maisto prenumerata - tai patogus ir greitas maisto Jūsų augintiniui užsakymas! Naudojantis maisto prenumerata, mylimas augintinis niekada neliks alkanas.

Prenumerata leis pasirinkti:

  • Norimą maistą.
  • Pageidaujamą prenumeratos dažnį: kas savaitę, kelias savaites, mėnesį ir pan.
  • Maisto gavimo būdą: paštomatu ar per kurjerį.
  • Maisto rūšį, pakuotės dydį ir kiekį.
Maisto prenumerata

Kaip tai veikia

Keletas dažniausiai dominančių klausimų:

Spauskite ant Jus dominančio klausimo
Parašykite mums laišką į info@evet.lt ir mes iš karto nutrauksime Jūsų prenumeratą arba tai galite padaryti patys prisijungdami prie savo paskyros ir anuliuodami šią paslaugą.
Visados prisijungę prie savo paskyros matysite šios užsakytos paslaugos parametrus, t.y. produktą, skonį, kiekį, prenumeratos dažnį, pristatymo duomenis, kuriuos bet kuriuo metu galite koreguoti. Geriausia, jeigu tai padarytumėte likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki esamos maisto prenumeratos pabaigos, kad galėtume pakeisti duomenis sistemoje.
Tikrai taip. Prašome informuoti mus el. paštu info@evet.lt likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki Jūsų esamos prenumeratos pabaigos.
Visados prisijungę prie savo paskyros matysite šios užsakytos paslaugos parametrus, t.y. produktą, skonį, kiekį, prenumeratos dažnį, pristatymo duomenis, kuriuos bet kuriuo metu galite koreguoti. Geriausiai, jeigu tai padarytumėte likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki esamos maisto prenumeratos pabaigos, kad galėtume pakeisti duomenis sistemoje.
Ne problema! Prieš prenumeratos pabaigą gausite informacinį laišką su nuoroda, kurią paspaudę galėsite koreguoti savo prenumeratos krepšelį, t.y. pridėti naujų produktų ar skonių, keisti pakuotės dydį ir kt.
Pildydami pristatymo paraišką galite pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą. Jeigu pasirinksite DPD kurjerį, tai jis būtinai prieš atvažiuodamas susisieks su Jumis ir pristatys siuntą Jums patogiu metu.
Tikrai taip. Susipažinkite su mūsų pirkimo-grąžinimo ir privatumo taisyklėmis.