Dr. Clauder’s - EVET.LT
Krepšelis tuščias

Dr. Clauder’s

Dr. Clauder’s maistas ir kiti produktai augintiniams

Vokiečių gamintojas “Dr. Clauder’s” gamina aukščiausios kokybės maistą šunims ir katėms, papildus, dantų ir kailio priežiūros gaminius. Visa produkcija gaminama tik Vokietijoje. Nuolatinis domėjimasis savo srities naujovėmis ir bendradarbiavimas su mitybos ekspertais bei gyvūnų sveikatos specialistais leidžia sukurti inovatyvius produktus kartu užtikrinant aukščiausių kokybės standartų laikymąsi.

Dr. Clauder‘s maistas augintiniams mūsų pasiūloje užima išties įspūdingą dalį visos produkcijos. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti tokį pasirinkimą, mat šis prekės ženklas siejamas su aukšta kokybe, tad gaminiai patinka savo augintiniais besirūpinantiems šeimininkams.

Mūsų e. parduotuvėje didelė  Dr. Clauder‘s pasiūla: konservai, sausas maistas, papildai katėms ir šunims. Rinkitės ėdalą su paukštiena, lašiša, ėriena, jautiena ir kitomis mėsos rūšimis. Yra produktų, kuriuose mėsa sudaro 100 proc., o yra variantų, kur drauge su mėsa sudėtyje yra ir kitų ingredientų, pavyzdžiui, obuolių, ryžių, įvairių daržovių, taip pat ėdalas gali būti papildytas prebiotikais, vitaminais, mineralais bei kitomis vertingomis medžiagomis, kuriomis bus aprūpintas augintinio organizmas. Pirkdami aukštos klasės maistą pasirūpinsite, jog keturkojo mityba būtų subalansuota.

Dr. Clauder‘s maistas labai įvairus, tad tinkamiausią atras visų gyvūnų šeimininkai. Turime nemažą pasirinkimą vieno baltymo ėdalo, idealiai tiksiančio alergiškiems augintiniams, taip pat ir BARF mitybos principus atitinkantį ėdalą, kuriame 100 proc. mėsos arba mėsa su daržovėmis. Dr. Clauder gaminių gausoje išsirinks ir tie, kurie ieško veterinarinės dietos produktų.

Mūsų e. parduotuvėje pirkti patogu, saugu bei greita. Asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus ir taip susiaurinti paieškos lauką bei taupyti savo laiką.