Gyvūnų prekės pigiau su akcija - EVET.LT
Krepšelis tuščias

Gyvūnų prekės: akcija

Geriausi pasiūlymai

Akcija Dydžių pasirinkimas Biokill odos purškalas, emulsija
Akcija Dr. Clauder's Pėdučių kremas su bičių vašku
Akcija Natūrali sudėtis ANJU Repelentinis antkaklis šunims 35cm
Akcija Natūrali sudėtis ANJU Repelentinis antkaklis katėms 35cm
Akcija Begrūdis Su vaistažolėmis KNINE Extra Health 12kg aktyviems šunims
Akcija Begrūdis Su vaistažolėmis KNINE WD Power Dog 12kg aktyviems šunims
Akcija Trumpas galiojimas KNINE Sensitive & Gastro 14kg aktyviems šunims
Akcija Natūrali sudėtis ANJU Repelentinis antkaklis šunims 75cm

Augintiniams reikalingas geras maistas, kosmetika, higienos priemonės, prireikia ir medikamentų, o visa tai kainuoja. Tad kodėl gi nepasinaudojus proga, kai kokybiškų prekių galima įsigyti pigiau, tiesa? Gyvūnų prekėms taikoma akcija tikrai nereiškia, jog pirksite prastesnės kokybės produkciją, tai tik reiškia, kad už tą pačią kokybę mokėsite mažiau. Su nuolaida parduodamos gyvūnų prekės – akcija, kurios nevalia praleisti!


Gyvūnų prekės su akcija: kodėl verta pirkti?

Šiandien akcijos prekių ir paslaugų pasaulyje yra labai populiarios, laukiamos ir duoda abipusę naudą. Kartais kai kurie dar laikosi pozicijos, jog su akcija parduodamos prekės yra prastesnės kokybės ar greit baigsiančios galioti ir pan. Tačiau tiesa ta, jog akcijų bei nuolaidų esmė yra skatinti pardavimus, o ne išparduoti prastą produkciją. Taigi akcijos metu pirksite tas pačias aukštos kokybės prekes, kurias pirktumėte ir įprastai, tik mokėsite mažiau.

Norintiems įsigyti gyvūnų prekes akcija gali pasitarnauti dvejopai: arba Jūs pirksite įprastą kiekį ir mokėsite kur kas mažiau, arba už numatytą sumą Jūs įsigysite daugiau produkcijos, nei įsigytumėte įprastai. 

Jei perkate negendančias prekes, pavyzdžiui, higienos priemones, arba ilgesnio galiojimo produktus, pavyzdžiui, sausą ėdalą, akcijos metu galite įsigyti didesnį kiekį, kurio užteks ilgesniam laikui. Tai leis taupyti Jūsų laiką, kadangi nereikės planuoti pirkimo, skirti laiko prekių pasirinkimui ir pan.


Ką iš augintinių prekių asortimento galite įsigyti pigiau?

Norite pirkti gyvūnų prekes pigiau? Mūsų pasiūloje rasite produkcijos, parduodamos su akcija. Tai sausas bei šlapias ėdalas, papildai, kosmetika, higienos priemonės ir kt.

Kadangi mūsų parduodamas maistas augintiniams daugiausia yra aukščiausios kokybės, tai ir su nuolaida įsigysite būtent tokio. Su akcija pigiau galite pirkti sausą ėdalą, keturkojų itin mėgiamus konservus, taip pat hipoalerginį maistą, veterinarinės dietos principus atitinkantį, pritaikytą jauniems šuniukams ir kt. Netruksite pastebėti, jog mūsų e. parduotuvėje akcijos dažnai taikomos maistui, kuris įprastai priskiriamas prie brangesnių, tad tai šauni proga mokant mažesnę kainą savo augintinį aprūpinti išskirtiniu ėdalu.

Norintiems pigiau pirkti higienai skirtas gyvūnų prekes nuolaida taip pat leis sutaupyti. Neretai su akcija galite įsigyti prieš parazitus nukreiptų priemonių, pavyzdžiui, repelentinių antkaklių katėms bei šunims. Mūsų asortimente tokie antkakliai yra natūralios sudėties, pavyzdžiui, su lavandulos, geraniolio ir kitais ekstraktais. Priemonės skirtos efektyviai kovai su erkėmis, uodais, musėmis. Populiari ir purškiama priemonė kovai su ektoparazitais katėms ar šunims.


Gyvūnų prekės pigiau internetu iš Evet.lt

Mūsų asortimente prekes gyvūnams rinkitės pigiau ir patogiau. Sutaupysite pirkdami su akcija, tačiau rasite daug prekių patrauklia kaina ir tada, kai akcija netaikoma. Pirkti internetu bus saugu, patogu, greita ir naudinga finansiškai.


DUK


Kaip išsirinkti, kokias gyvūnų prekes su akcija pirkti?

Jei norite išbandyti šį tą naujo, skaitykite prekių aprašymus, vertinkite sudėtį ir atraskite, kas atitiks poreikius. O jei perkate nebe pirmą kartą, tai ieškokite tų prekių, kurias į pirkinių krepšelį dedate įprastai.


Kiek kainuoja gyvūnų prekės su akcija?

Akcija augintinių prekėms be abejo leidžia sutaupyti ir mokėti mažiau nei įprastai. Mūsų asortimente taikomų nuolaidų dydžiai yra įvairūs, o sutaupoma suma priklauso nuo pradinės prekės kainos. Prie prekės matysite ir įprastą kainą, ir su pritaikyta nuolaida.